Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Bogatyni im. Polskich Noblistów

Biblioteka Główna

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy 
w Bogatyni
Im. Polskich Noblistów

ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 2g
59-920 Bogatynia
tel. (75) 77 32 342
fax. (75) 77 33 975

Sekretariat: sekretariat@bibliotekabogatynia.pl

IODO: iodo@bogatynia.naszabiblioteka.com

DYREKTOR: Bożena Mazowiecka

Dyrektordyrektor@bibliotekabogatynia.pl

 

Godziny otwarcia (Biblioteka Główna):

Poniedziałek     - 1000 -1800
Wtorek              -     900 -1700
Środa                -      900 -1600
Czwartek          -     900 -1700
Piątek               -      900 -1600
Sobota              -     900 -1300

Pierwsza sobota miesiąca Biblioteka nieczynna.
Oddział dla Dzieci i Młodzieży w sobotę nieczynny.

 

Kontakt e-mail:

Sekretariat: sekretariat@bibliotekabogatynia.pl

IODO: iodo@bogatynia.naszabiblioteka.com

Dyrektordyrektor@bibliotekabogatynia.pl

Wypożyczalnia międzybiblioteczna:  miedzybibl@bibliotekabogatynia.pl

Czytelnia: czytelnia@bibliotekabogatynia.pl 

Wypożyczalnia: wypozyczalnia@bibliotekabogatynia.pl

Oddział dla Dzieci i Młodzieży: dzieci@bibliotekabogatynia.pl

Księgowość: ksiegowosc@bibliotekabogatynia.pl

Gromadzenie i Opracowanie: gromadzenie@bibliotekabogatynia.pl

Filia Bogatynia 3 (Zatonie): zatonie@bibliotekabogatynia.pl

Filia Porajów: porajow@bibliotekabogatynia.pl

Filia Działoszyn: dzialoszyn@bibliotekabogatynia.pl

 

Kontakt telefoniczny:

  • Sekretariat: 75 773 23 42

  • Oddział dla Dorosłych (Wypożyczalnia): wew. 109

  • Czytelnia: wew. 108

  • Oddział dla Dzieci i Młodzieży: wew. 107

  • Gromadzenie zbiorów: wew. 104

  • Opracowanie zbiorów: wew. 105

  • Księgowość: wew. 103

 

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zegar