Konkurs Literacko - Plastyczny o tematyce Uzależnień 2016

Utworzono dnia 03.10.2016

Dyrektorzy Gimnazjów
z terenu Miasta i Gminy Bogatynia

W roku szkolnym 2016/2017 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Bogatynia wspólnie z Publicznym Gimnazjum nr 1 organizują Konkurs Literacko - Plastyczny o tematyce Uzależnień. Do udziału w nim zapraszają młodzież gimnazjalną ze szkół z terenu Miasta i Gminy Bogatynia.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs obejmuje dwie kategorie:

a. prace plastyczne: wykonane dowolną techniką-plakat, kolaż, rzeźbę,  karykaturę, itp. w wybranym formacie A3 lub A4,

b. prace literackie - artykuł, esej, opowiadanie, wywiad, wiersz, piosenka itp.

2. Wszystkie prace należy opisać:

a.  imieniem i nazwiskiem, datą urodzenia autora,

b. nazwą szkoły,

c. danymi opiekuna .

3. Prace należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej MiG Bogatynia (Oddział dla Dzieci i Młodzieży) do 21 października 2016 r.

Lista osób nagrodzonych zostanie przekazana pocztą elektroniczną do szkół do 28 października. Prace nie będą zwracane i wyeksponowane zostaną w Bibliotece Publicznej w Bogatyni. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 4 listopada 2016 r. o godzinie 12.00  w Bibliotece Publicznej.

Gorąco zachęcamy szkoły do udziału w konkursie.