Bibliowakaje Filia w Działoszynie 2016

Utworzono dnia 05.07.2016

"Lato czeka, czeka biblioteka" pod takim hasłem już kolejny rok odbywają się wakacyjne zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych w bibliotece. W tym roku zajęcia rozpoczęły się już 27 czerwca. Dzieci uczestniczyły w spotkaniach, podczas których wykonywały prace plastyczne takie, jak: wyklejanki plastelinowe dinozaurów, prace z plastikowych łyżek- biedronka i paw, prace z papierowych talerzy- ryby i meduzy. Przy pomocy patyczków higienicznych uczestnicy zajęć namalowali piękne azteckie sowy. Niecodzienne motyle powstały ze ścianek plastikowych butelek a dno wykorzystane zostało na żółwie.

Podczas zabawy nie zabrakło również sportowych emocji związanych z Euro 2016,kiedy to polska drużyna grała w ćwierćfinale. Z tej okazji dzieci wykonały plakaty na wieczorne kibicowanie .

Wszystkie prace zdobią pomieszczenie biblioteki. Na zakończenie wspólnej  letniej przygody dzieci otrzymał upominki, które ufundowała Rada Sołecka Działoszyn.

Bibliowakacje Filia w Działoszynie 2016

Utworzono dnia 05.07.2016, 19:23