Wyniki konkursu na Inicjatywy Lokalne

Wyniki konkursu

na Inicjatywy Oddolne w projekcie „Gamingowa Bogatynia” w ramach Projektu „Blisko” z Narodowego Programu  Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Komisja  w  składzie:

1. Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy  w Bogatyni  -  Aleksandra  Ratajczak
  2. Naczelnik Wydziału  Kultury,  Sportu i Współpracy  Międzynarodowej  - Mirosław Drewniacki
  3. Przewodniczący Rady  Miasta i Gminy Bogatynia  -  Eugeniusz Kubica
  4. Główny Specjalista do spraw profilaktyki uzależnień - Adam Balcer
  5. Pracownik Biblioteki – Dorota Sawicka
  6. Pracownik Biblioteki – Sylwia Osińska

Dokonała analizy zgłoszonych wniosków na  konkurs Inicjatywy Lokalne w projekcie  Gamingowa Bogatynia i wyłoniła zwycięzców w dniu 10.03.2022r.

Do konkursu  złożono 9 wniosków a tylko 7 zakwalifikowało się pod względem formalnym.

W tym:

• 1 o wartości - 10.000,00 zł
  • 1 o wartości - 4.500,00 zł
  • 1 o wartości - 3.000,00 zł

W każdej kategorii wyłoniono  1 zwycięzcę.

• Projekt 1 (wartość 10.000,00 zł) „Razem i aktywnie” – projekt  adresowany do wszystkich mieszkańców Bogatyni, ma charakter eventowy z okazji Dnia Dziecka.
  • Projekt 2 (wartość 4.500,00 zł)  „Będzie głośno” – projekt adresowany do starszej młodzieży (koncert).
  • Projekt 3 (wartość  3.000,00 zł) „Żyj barwnie  z uśmiechem i pasją” – projekt skierowany do osób dorosłych i seniorów (widowisko kabaretowe).

O realizacjach  poszczególnych inicjatyw będziemy  informowali na bieżąco z inicjatorami działań.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa
Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju
Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"