Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Bogatyni im. Polskich Noblistów

Spotkanie z Grażyną Ochenkowską

Utworzono dnia 23.04.2019

Dnia 24.04.2019 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Bogatyni odbyło się spotkanie autorskie promujące debiutancką książkę Grażyny Ochenkowskiej pod tytułem „Zapach czerwonych róż”.

Autorka w kameralnym gronie opowiedziała osobistą historię, która była inspiracją do napisania książki. Podzieliła się swoimi doświadczeniami naznaczonymi walką z chorobą, ale też niezwykłą wolą życia i dążeniem do rozwoju wielu własnych pasji i zainteresowań. Jak podkreśla pani Grażyna „Zapach czerwonych róż” to książka skierowana głównie do kobiet poszukujących motywacji do zmian, siły i woli walki o lepsze życie, a mottem książki jest przesłanie „Nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa”.

W miłej atmosferze autorka odpowiadała na pytania gości, rozdawała autografy oraz dedykacje.

Dziękujemy pani Grażynie Ochenkowskiej za inspirujące spotkanie. Życzymy dalszych sukcesów w realizacji kolejnych wyzwań.

 

„Zapach czerwonych róż”  to poruszająca historia, która powstała na doświadczeniach  autorki.  Poznajemy w niej kobietę, która pomimo różnych przeciwności  losu i zakrętów życiowych nie poddaje się i  śmiało  wyznacza sobie cele ,  nie boi się marzyć.   Za priorytet stawia dbałość o zdrowie i  kondycję psychiczną oraz fizyczną, dzięki której możemy osiągnąć lepszą sprawność i  samopoczucie  - także  po  ciężkich chorobach.
Grażyna  Ochenkowska  to kobieta, która motywuje do aktywnego i  zdrowego trybu życia oraz inspiruje  do  stawiania  w swoim życiu  wyzwań. W swojej  książce odpowiada na takie pytania:

  • jak radzić sobie w trudnych sytuacjach – w obliczu poważnej choroby,
  • jak się nie poddawać i walczyć o swoje marzenia,
  • jak radzić sobie z problemami.


„Zapach czerwonych róż”  , to również poradnik z praktycznymi wskazówkami  ćwiczeń, których  głównym bohaterem jest  hula hoop.  Autorka pokazuje, jakie korzyści może przynieść każdemu, kto po nie sięgnie bez ograniczeń wiekowych, bez podziału  na  płeć i kondycję zdrowotną. Dzięki zastosowaniu ćwiczeń można poprawić jakoś swojego zdrowia lub zadbać o sylwetkę.

 

Spotkanie z Grażyną Ochenkowską

Utworzono dnia 06.05.2019, 11:24

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 16

W poprzednim tygodniu: 83

W tym miesiącu: 403

W poprzednim miesiącu: 0

Wszystkich: 13490