Bajkowy ogród: Czarnoksiężnik z krainy Oz

Utworzono dnia 12.06.2017

Bajkowy ogród to impreza zorganizowana przez Przedszkole Publiczne nr 5 w Bogatyni, do której z wielkim entuzjazmem przyłącza się kolejny raz nasza placówka.

W programie: czytanie bajek przez nauczycieli, rodziców, bibliotekarzy, kącik wymiany książek, warsztaty plastyczne inspirowane literaturą dziecięcą.

W tym roku czytaliśmy dzieciom opowieść o Czarnoksiężniku z krainy Oz, przybliżając postacie Dorotki i jej przyjaciół: stracha na wróble, lwa i blaszanego drwala, którzy wyruszyli w daleką i niebezpieczną podróż. Po wysłuchaniu bajki dzieci same wyczarowywał piękne mydlane bańki, częstowały się słodyczami z kosza rozmaitości, w którym znajdowały się również gwiezdne różdżki pomocne przy spełnianiu dobrych uczynków.

Bajkowy ogród 2017

Utworzono dnia 12.06.2017, 12:23